De kandidaten

Wim Zwart Voorspuij
Wim Zwart Voorspuij
GGD-arts
Jan Zwaan
Jan Zwaan
Zelfstandig ondernemer / wethouder
Ies van der Werf
Ies van der Werf
Ambtenaar (gemeente en politie) /diverse bestuursfuncties / lid werkgroep energietransitie
Sjaak van Vugt
Sjaak van Vugt
Manager en verpleegkundige / ANBO Consulent
Ties Guitsen de Vries
Ties Guitsen de Vries
Ondernemer/ANBO Belastinginvulhulp
Eddie de Vries
Eddie de Vries
Register architect/hoofddocent hbo bedrijfskunde
Werner Veenendaal
Werner Veenendaal
Beroepsmilitair/officier brandweer
Martien van Veen
Martien van Veen
Gemeentesecretaris/plv.directeur-generaal ministerie/toezichthouder/ ANBO Consulent
Tjebbe Tip
Tjebbe Tip
Strategisch adviseur watertransportmaatschappij Rijn Kennemerland/ANBO Consulent
Huguette Tichler – Schlemper
Huguette Tichler – Schlemper
Wethouder en toezichthouder
Trudy Larooij
Trudy Larooij
Onderwijs- en integratiezaken
Jan Wouter van Straaten
Jan Wouter van Straaten
Humanistisch raadsman ministerie van Defensie
Gerard Siep
Gerard Siep
Verpleegkundige/manager (bouw)directeur/bestuursassistent gezondheidszorg
Ed Scheper
Ed Scheper
Diverse functies bij Philips en vrijwilliger / ANBO Consulent
Abel Nijdam
Abel Nijdam
Luitenant-kolonel b.d./ Informaticus / Ambtenaar rijksoverheid/Bestuurder stichtingen en verenigingen
Elias Niehot
Elias Niehot
Vakbondsbestuurder FNV Vervoer / ANBO consulent
Guus Morjan
Guus Morjan
Projectmanager/ondernemer
Ben Leistra
Ben Leistra
Sectorhoofd gemeente
Pieter van Keulen
Pieter van Keulen
Organisatieadviseur/begeleidingsdeskundige
Corrie Kerssies-Kick
Corrie Kerssies-Kick
Directeur welzijnsorganisaties
Ton Jansen
Ton Jansen
Manager HRM / Personeelsfunctionaris
Corrie van den Ingh – van Wijk
Corrie van den Ingh – van Wijk
Advocaat en lid VO Bedrijfspensioenfonds schilders
Inge den Heijer – Bodeutsch
Inge den Heijer – Bodeutsch
Juridisch medewerker GVB
Ger Heeringa
Ger Heeringa
Gemeentesecretaris / wethouder
Irma van Hattem – van Uffelen
Irma van Hattem – van Uffelen
Projectleider/facility manager
Gijs Dorresteijn
Gijs Dorresteijn
Vermogensbeheerder/financieel planner/ ANBO consulent
Erica Daams – Noya
Erica Daams – Noya
Stafmedewerker deskundigheidsbevordering en wijkmanager bij een welzijnsinstelling
Hans Créton
Hans Créton
Voormalig hoofddocent lerarenopleiding UU
Arnold Copier
Arnold Copier
Locatiemanager / ANBO consulent
Han Ceulen
Han Ceulen
Bedrijfsarts
André van den Berg
André van den Berg
Zelfstandig ondernemer/directeur vastgoedbedrijf
Gerard van den Akker
Gerard van den Akker
Wethouder, onderwijsmanager, examencoördinator
Gerard Aerts
Gerard Aerts
Directeur onderwijsinstellingen / ANBO Consulent